Отворите главни мени

Нас (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
 175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. Дневника, глава 19


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

Нас

Изведене речи: Нас

[[Категорија:16:01:21:{{{5}}}]] [[Категорија:16:21:{{{5}}}]] [[Категорија:16:{{{5}}}]] [[Категорија:07:99:16:{{{5}}}]] [[Категорија:07:16:{{{5}}}]] [[Категорија:07:{{{5}}}]] [[Категорија:16:99:27:{{{5}}}]] [[Категорија:16:27:{{{5}}}]] [[Категорија:16:{{{5}}}]]