hund — разлика између измена

1.300 бајтова додато ,  пре 7 година
Нова страница: {{Наслов|Шведски|Именица|м}} {{Илустрација|десно|250п|мини|Објашњење.}} {{Изгов…
(Нова страница: {{Наслов|Шведски|Именица|м}} {{Илустрација|десно|250п|мини|Објашњење.}} {{Изгов…)
(нема разлике)
91

измена