ralo — разлика између измена

1 бајт додат ,  пре 5 година
м
Pywikibot v.2
(Бот: аутоматски увоз чланака)
 
м (Pywikibot v.2)
'''ralo'''
 
== ralo ([[Викиречник:Српски|српски]], [[Викиречник:Ћирилица|ћир.]] [[рало]]) ==
 
== Референце ==
269.725

измена