анис

анис (српски, lat. anis)Уреди

ИменицаУреди

анис, м

Значења:

  1. лат. Pimpinella anisum, бот. [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди