навићи се

навићи се (српски, lat. navići se) уреди

Именица уреди

навићи се, ж

Значења:

  1. стећи навику [1]

Референце уреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене уреди