U+3147, ㅇ
HANGUL LETTER IEUNG

[U+3146]
Hangul Compatibility Jamo
[U+3148]

(корејски)


 
 

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио:  Датотека:Ko-.ogg(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...[[]]

Примери:

...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Јапански:
 • Малгашки:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије: