U+5B55, 孕
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B55

[U+5B54]
CJK Unified Ideographs
[U+5B56]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: yùn  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. Мојсијева, глава 19

 1. 36 這樣羅得女兒父親懷了
  1. 36 zhèyàng, luó dé de liǎng gè nǚ'ér, dōu cóng tā fùqīn huáile yùn.
   1. 36. И обе кћери Лотове затруднеше од оца свог.
    1. 35 37

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg4 Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg