Такође погледајте: , , , , и
U+7531, 由
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7531

[U+7530]
CJK Unified Ideographs
[U+7532]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: yóu  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 8 起初、男人不是[1]女人而出.女人乃是由男人而出。
  1. 8 Qǐchū, nánrén bùshì yóu nǚrén ér chū. Nǚrén nǎi shì yóu nánrén ér chū.
   1. 8. Јер није муж од жене него жена од мужа.
    1. 1 Мој. 2:21, Приче 18:22
     1. 7 9

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane