Објашњење.

Изговор:

пинјин: jǐn  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 Псалам 119

 1. 151 耶和華我相近一切命令[1]真實
  1. 151 Yēhéhuá ā, nǐ yǔ wǒ xiāngjìn. Nǐ yīqiè de mìnglìng jǐn dōu zhēnshí.

Шаблон:PSAL 119

   1. 151. Ти си близу, Господе, и све су заповести Твоје истина.
    1. Псал. 145:18
     1. 150 152

Шаблон:119:151

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:119:151