U+79B8, 禸
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-79B8

[U+79B7]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+79B9]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: róu  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна