U+9B2F, 鬯
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9B2F

[U+9B2E]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9B30]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: chàng  
 
(датотека)
чанг

Радикал:

⾿ 192

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Француски:
  • Немачки:
  • Италијански:
  • Шпански:
  • Португалски:
  • Арапски:
  • Руски:
  • Грчки:
  • Бугарски:
  • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

191 193