aklimatizovati se

aklimatizovati se (српски, ћир. аклиматизовати се)Уреди

ГлаголУреди

aklimatizovati se, сврш. {{{род}}}

Значења:

  1. навићи се на неко ново стање или средину [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди