akut

akut (српски, ћир. акут)Уреди

ИменицаУреди

akut, м

 (датотека)

Значења:

  1. грам., узлазни акценат [1]

Синоними:


Асоцијације:

  1. akcenat [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди