fokusiranje

fokusiranje (српски, ћир. фокусирање)Уреди

ИменицаУреди

fokusiranje, с

Значења:

  1. ментална уравнотеженост [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди