koza

koza (српски, ћир. коза)Уреди

ИменицаУреди

koza, ж

Значења:

  1. лат. Capra зоол. [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди