položiti

položiti (српски, ћир. положити)Уреди

ГлаголУреди

položiti, {{{вид}}} {{{род}}}

Значења:

  1. положити на неко место [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди