roda

roda (српски, ћир. рода)Уреди

ИменицаУреди

roda, ж

Значења:

  1. лат. Ciconia ciconia [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 (COBISS)

НапоменеУреди

Изведене речи: roda

 
4
  1. roda
  2. rod oda
  3. ro od da
  4. r o d a

Фузи ћирилица: roda

 

 

 + 

 + 

 + + 

 + + 

 + + + 

 + + + 


 + + + + + + + + + + + + + + + 

Проширени садржај


 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 


 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 

 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 

 
циклична група