sasa

sasa (српски, ћир. саса)Уреди

ИменицаУреди

sasa, ж

Значења:

  1. лат. Anemone pulsatilla бот. [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди