Вукан (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив Вукан
-
Генитив Вукана
-
Датив Вукану
-
Акузатив Вукана
-
Вокатив Вукане
-
Инструментал Вуканом
-
Локатив Вукану
-


Слогови: {{{1}}}

Ву-кан

Изговор:

IPA: [...]  
 175px(датотека)

Значења:

Мушко име

Преводи

  • Бошњачки:
  • Македонски:
  • Пољски:
  • Руски:
  • Словеначки:
  • Хрватски:

Сродни чланци са Википедије:

[1] „Вукан