Отворите главни мени

Лука

Лука (српски, lat. Luka)

Лука (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: Лу·ка,  мн. ...

Изговор:

IPA: lʊˈka  
 175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

Сродни чланци са Википедије:

Лука

Изведене речи: Лука

Лука

  • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24