tanc — разлика између измена

1 бајт додат ,  пре 6 година
м
Pywikibot v.2
(Бот: аутоматски увоз чланака)
 
м (Pywikibot v.2)
'''tanc'''
 
== tanc ([[Викиречник:Српски|српски]], [[Викиречник:Ћирилица|ћир.]] [[танц]]) ==
 
=== Именица ===
269.725

измена