Отвори главни мени

Викиречник β

Синиша (Српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
  175px (датотека)

Значења:

Мушко име.

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

  • Енглески:
  • Италијански:
  • Немачки:
  • Шпански:
  • Француски:
  • Фински:
  • Грчки:
  • Руски:
  • Португалски:
  • Македонски:
  • Арапски:
  • Мађарски:
  • Бугарски:
  • Кинески:

Референце

Сродни чланци са Википедије:

Синиша

Изведене речи: Синиша