акрибија (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив акрибија акрибије
Генитив акрибије акрибија
Датив акрибији акрибијама
Акузатив акрибију акрибије
Вокатив акрибијо акрибије
Инструментал акрибијом акрибијама
Локатив акрибији акрибијама


Слогови: {{{1}}}

а-кри-би-ја, множина: а-кри-би-је

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио:  noicon(датотека)

Значења: {{{1}}}

[1] претерана тачност

Синоними:


[1] тачност

Изведене речи:

акрибичан

Преводи

Преводи

  • Бошњачки:
  • Енглески:
  • Италијански:
  • Македонски:
  • Немачки:
  • Руски:
  • Словеначки:
  • Шпански:
  • Француски:
  • Хрватски:

Сродни чланци са Википедије:

[1] акрибија

Сличне речи: