замамност

Српски

Падеж Једнина Множина
Номинатив замамност замамности
Генитив замамности замамности
Датив замамности замамностима
Акузатив замамност замамности
Вокатив замамности замамности
Инструментал замамношћу замамностима
Локатив замамности замамностима


Именица

замамност, ж

Значења:

  1. ...

Синоними:

  1. ...


Референце

Напомене