изузетност

Српски

Падеж Једнина Множина
Номинатив изузетност изузетности
Генитив изузетности изузетности
Датив изузетности изузетностима
Акузатив изузетност изузетности
Вокатив изузетности изузетности
Инструментал изузетношћу изузетностима
Локатив изузетности изузетностима


Именица

изузетност, ж

Значења:

  1. ...

Синоними:

  1. ...


Референце

Напомене