наочитост

Српски

Падеж Једнина Множина
Номинатив наочитост наочитости
Генитив наочитости наочитости
Датив наочитости наочитостима
Акузатив наочитост наочитости
Вокатив наочитости наочитости
Инструментал наочитошћу наочитостима
Локатив наочитости наочитостима


Именица

наочитост, ж

Значења:

  1. ...

Синоними:

  1. ...


Референце

Напомене