транскрипција

транскрипција (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив транскрипција транскрипције
Генитив транскрипције транскрипција
Датив транскрипцији транскрипцијама
Акузатив транскрипцију транскрипције
Вокатив транскрипцијо транскрипције
Инструментал транскрипцијом транскрипцијама
Локатив транскрипцији транскрипцијама

Слогови: тран‧скрип‧ци‧ја,  мн. тран‧скрип‧ци‧је

Изговор:

IPA: [...]  
 noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

транскрипција

Изведене речи: транскрипција

 1. транскрипција
 2. транскрипциј ранскрипција
 3. транскрипци ранскрипциј анскрипција
 4. транскрипц ранскрипци анскрипциј нскрипција
 5. транскрип ранскрипц анскрипци нскрипциј скрипција
 6. транскри ранскрип анскрипц нскрипци скрипциј крипција
 7. транскр ранскри анскрип нскрипц скрипци крипциј рипција
 8. транск ранскр анскри нскрип скрипц крипци рипциј ипција
 9. транс ранск анскр нскри скрип крипц рипци ипциј пција
 10. тран ранс анск нскр скри крип рипц ипци [[пц]] [[ца]]
  1. тра ран анс нск скр кри рип ипц пци циј ија
  2. тр ра ан нс ск кр ри ип пц ци иј ја
  3. т р а н а

   Шаблон:Tetr13

Фузи ћирилица: транскрипција

 

 

 + 

 + 

 + + 

 + + 

 + + + 

 + + + 


 + + + + + + + + + + + + + + + 

Проширени садржај


 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 


 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 

 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 

 
циклична група