U+5C48, 屈
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5C48

[U+5C47]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5C49]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио:  noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 Псалам 119

 1. 154 [1]救贖
  1. 154 Qiú nǐ wèi wǒ biàn qū, jiùshú wǒ, zhào nǐ de huà jiāng wǒ jiù huó.
   1. 154. Прими се ствари моје, и одбрани ме; по речи својој оживи ме.
    1. 1 Сам. 24:16, Псал. 35:1, Мих. 7:9
     1. 153 155

Шаблон:119:154

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane