U+8A72, 該
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8A72

[U+8A71]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8A73]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: gāi  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

149

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 1 法利賽人 和撒都該人、來試探耶穌、請他從天上顯個神蹟給他們看。
  1. 1 Fǎ lì sài rén hé sā dōu gāi rén, lái shìtàn yēsū, qǐng tā cóng tiānshàng xiǎn gè shén jī gěi tāmen kàn.
   1. 1. И приступише к Њему фарисеји и садукеји, и кушајући Га искаху да им покаже знак с неба.
    1. Мат. 12:38, Мар. 8:11, Лука 11:16, Лука 12:54, 1 Кор. 1:22

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane