Такође погледајте:
U+8A9E, 語
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8A9E

[U+8A9D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8A9F]

Јапански


go

Сродни чланци са Википедије:


Проширени садржај

Преводи

 • Италијански: [1] it it
 • Португалски: [1] pt pt
 • Украјински: [1] uk uk
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио:  noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 一言兩語一言两语
 2. 一言半語一言半语
 3. 一語不發一语不发
 4. 一語中人一语中人
 5. 一語中的一语中的
 6. 一語成讖一语成谶
 7. 一語破的一语破的
 8. 一語道破一语道破
 9. 一轉語一转语Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце