U+9032, 進
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9032

[U+9031]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9033]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: jìn  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

162

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 2. Дневника, глава 23

 1. 4 又說、你們當這樣行.祭司和利未人、凡安息日進班的三分之一、要把守各門.
  1. 4 Yòu shuō, nǐmen dāng zhèyàng xíng. Jìsī hé lì wèi rén, fán ānxírì jìn bān de sān fēn zhī yī, yào bǎshǒu gè mén.
   1. 4. Ово учините: трећина вас који долазите у суботу између свештеника и Левита нека буду вратари на прагу;
    1. 1 Дн. 9:25, Лука 1:8
     1. 3 5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце