Такође погледајте: и
U+9060, 遠
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9060

[U+905F]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9061]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: yuǎn  
 
(датотека)

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

 Псалам 119

 1. 44 直到永遠
  1. 44 Wǒ yào cháng shǒu nǐ de lǜ fǎ, zhídào yǒng yǒngyuǎn yuǎn.
       1. 43 45

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane