nana

nana (српски, ћир. нана)Уреди

ИменицаУреди

nana, ж

Значења:

  1. лат. Mentha piperita [1]


РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди