svađa

svađa (српски, ћир. свађа)Уреди

ИменицаУреди

svađa, ж

Значења:

  1. случајно лоше међусобно разумевање, међусобно неразумевање [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди