navići se

navići se (српски, ћир. навићи се)Уреди

ИменицаУреди

navići se, ж

Значења:

  1. стећи навику [1]

РеференцеУреди

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

НапоменеУреди