особитост

Српски

Падеж Једнина Множина
Номинатив особитост особитости
Генитив особитости особитости
Датив особитости особитостима
Акузатив особитост особитости
Вокатив особитости особитости
Инструментал особитошћу особитостима
Локатив особитости особитостима


Именица

особитост, ж

Значења:

  1. ...

Синоними:

  1. ...


Референце

Напомене