Такође погледајте: Додатак:Варијанте од "a"
à U+00E0, à
LATIN SMALL LETTER A WITH GRAVE
Composition:a [U+0061] + ◌̀ [U+0300]
ß
[U+00DF]
Latin-1 Supplement á
[U+00E1]

Латински

Додатак:Варијанте од "a"

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: à  
Аудио:  (датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...
... ... ... ... ... ...
l k j à r p o
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

à