Ћ U+040B, Ћ
CYRILLIC CAPITAL LETTER TSHE
Њ
[U+040A]
Ћирилица Ќ
[U+040C]

Ћ (српски)


 


Слогови: ћмн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио:  noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... ... Ћ 24 ... ...
А Р П О Њ Н Ђ
... ... ... У ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

Ћ

Суфикс

Ћ
Ћа, Ћб, Ћв, Ћг, Ћд, Ћђ, Ће, Ћж, Ћз, Ћи, Ћј, Ћк, Ћл, Ћљ, Ћм, Ћн, Ћњ, Ћо, Ћп, Ћр, Ћс, Ћт, Ћћ, Ћу, Ћф, Ћх, Ћц, Ћч, Ћџ, Ћш

Шаблон:domine Шаблон:Kocka6