Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...


 


Слогови: Ћмн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио:  noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...
d ♥ 4 6 ћ 23 4 ♦ j
п 2 3 о 4 5 њ
q 4 ♣ 1 у 4 ♠ w


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

ћ

Суфикс

ћ
ћа, ћб, ћв, ћг, ћд, ћђ, ће, ћж, ћз, ћи, ћј, ћк, ћл, ћљ, ћм, ћн, ћњ, ћо, ћп, ћр, ћс, ћт, ћћ, ћу, ћф, ћх, ћц, ћч, ћџ, ћш