Такође погледајте: 5′, ƽ, Ƽ, , и 5.

5 U+0035, 5
DIGIT FIVE
4
[U+0034]
Основни латински 6
[U+0036]

међународно


5 (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио:  noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

5

E 5 6 Е 5 I
4 Н 2 Ђ 5 М 3
V 5 Д 1 5 R
⠠⠱