Такође погледајте:
U+4EDA, 仚
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4EDA

[U+4ED9]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4EDB]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
 noicon(датотека)

Радикал:

(Радикал 9 人 +3, 5 потеза, Канџи унос 人山 (OU) or X人山 (XOU), 4-угла 80770, композиција ⿱𠆢山)

Карактер

Традиционално


Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце