U+52D2, 勒
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-52D2

[U+52D1]
CJK Unified Ideographs
[U+52D3]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

19

Шаблон:Karakter0    Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. Мојсијева, глава 5


Навигатор

2 1 7
6 3 ... ...
5 4 8

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

 1. 1. Мојсијева, глава 5[1]

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane