Такође погледајте:
U+5999, 妙
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5999

[U+5998]
CJK Unified Ideographs
[U+599A]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: miào  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

038

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 Псалам 119

 1. 18 我的眼睛使律法奇妙
18 Qiú nǐ kāi wǒde yǎnjing , shǐ wǒ kàn chū nǐ lǜfǎ zhōng de qímiào .
   1. 18. Отвори очи моје, да бих видео чудеса закона Твог;
    1. Псал. 119:129
     1. 17 19

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg4 Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane