, , (shǒu)

U+5B51, 孑
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B51

[U+5B50]
CJK Unified Ideographs
[U+5B52]
U+5B51, 孑
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B51

[U+5B50]
CJK Unified Ideographs
[U+5B52]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: jié  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg