U+5B57, 字
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B57

[U+5B56]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5B58]

Кинески


 
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

039

Шаблон:Тетрада

Значења:

слово, реч, симбол, карактер

Примери:

 1. 6 他們說這話、乃試探耶穌 、要得著告他的把柄。耶穌 卻彎著腰用指頭在地上畫字。
  1. 6 Tāmen shuō zhè huà, nǎi shìtàn yēsū, yào dé zhe gào tā de bǎbǐng. Yēsū què wānzhe yāo yòng zhǐtou zài dìshàng huà zì
   1. 6. Ово, пак, рекоше кушајући Га да би Га имали за шта окривити. А Исус саже се доле и писаше прстом по земљи (не гледајући на њих).

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:Kateg