U+82E5, 若
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-82E5

[U+82E4]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+82E6]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: ruò  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

140

Значења:

...

Примери:

 1. 1 〔大衛 上行。〕以色列 、若不是耶和華幫助我們
  1. 〔Dà wèi shàngxíng zhī shī.〕 Yǐsèliè rén yào shuō, ruò bùshì yēhéhuá bāngzhù wǒmen,
   1. 1. Да није био Господ с нама, нека рече Израиљ,
    1. 1 Мој. 15:1, 4 Мој. 14:9, Ис.Н. 1:5, Рим. 8:31, Јевр. 13:5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]