Такође погледајте:
U+89AA, 親
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-89AA

[U+89A9]
CJK Unified Ideographs
[U+89AB]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: qīn  
Аудио:  noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

14730

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 14 或者可以激動骨肉發憤他們一些
  1. 14 Huòzhě kěyǐ jīdòng wǒ gǔròu zhī qīn fāfèn, hǎo jiù tāmen yīxiē rén.
   1. 14. Не бих ли како раздражио свој род, и спасао кога од њих.
    1. 1 Кор. 7:16, Јаков 5:20
     1. 13 15

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane