Такође погледајте:
丿 U+4E3F, 丿
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E3F

[U+4E3E]
CJK Unified Ideographs
[U+4E40]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: piě  
Аудио:  noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

4

Значења:

...

Примери:

 1. 不信耶和华恩惠,就早已丿 耶和华耶和华
  1. Wǒ ruò bùxìn zài huó rén zhī dì dé jiàn yēhéhuá de ēnhuì, jiù zǎoyǐ sàngdǎn piě yào děnghòu yēhéhuá. Dāng zhuàngdǎn, jiāngù nǐ de xīn. Wǒ zàishuō, yào děnghòu yēhéhuá.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

丿


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [lexilogos [1]]

Претходна Страна Наредна

003 0 005 0

Суфикс

Префикс

Четири квадрата