Такође погледајте: , , и
U+826E, 艮
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-826E

[U+826D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+826F]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: gěn  
Аудио:  noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

138

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 6 到了[1]禾場因為、〔伸手 
  1. 6 Dàole ná gěn de hécháng, yīnwèi niú shī qián tí,〔huò zuò jīng tiào〕 wū sā jiù shēnshǒu fú zhù shén de yuē guì.
   1. 6. А кад дођоше до гумна Нахоновог, Уза се маши за ковчег Божји и прихвати га, јер волови потегоше на страну.
    1. 4 Мој. 4:15

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна