U+97ED, 韭
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-97ED

[U+97EC]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+97EE]

(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: jiǔ  
 
(датотека)

Радикал:

179 11101

Значења:

...

Примери:
 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна